....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار فرمانداري


استاندار ایلام در مراسم بازگشایی مدارس ایلام گفت:
خون شهدا نظام ما را قدرتمندتر می کند.
استاندار ایلام در مراسم بازگشایی مدارس گفت: خون شهدا از جمله شهدای حمله تروریستی اهواز انقلاب و نظام ما را قدرتمندتر می کند و عزم ما را در ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان راسخ تر خواهد کرد.قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم بازگشایی مدارس در اول مهر با اشاره به حادثه تلخ اهواز گفت؛ اتفاق ناگوار روز گذشته در اهواز نه تنها ما را در پیمودن راه خود مأیوس نمی کند بلکه در تمام طول دوران انقلاب اسلامی تجربه نشان داده است که هر اندازه فشار و تهدید و تحریم و ترور بیشتر شده است مردم ما در راه خود استوار تر بوده اند و نظام ما قدرتمند تر شده است.
 ٠٨:٠٩ - دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
درهفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت
تجدید میثاق با شهداء، آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری با حضور مسئولین ارشد استان وشهرستان.
درهفتمین روزاز گرامیداشت هفته دولت مورخ 8/6/97 آئین غبارروبی وعطرافشانی گلزارشهدا با دکترنوذری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری ایلام، مهندس کرمی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری، بسطامی فرماندارشهرستان ایلام، مقامات ارشداستانی وشهرستانی وفرماندهان‌ نظامی وانتظامی درمحل گلزارشهدای گمنام شهرایلام برگزارشد. درابتدای این مراسم که با قرائت فاتحه وادای احترام به روح بلند شهداء برگزارشد مسئولین باردیگربا آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری وشهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
 ١٠:٥٩ - جمعه ٩ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار ایلام در مراسم افتتاح طرحهای عمرانی گرامیداشت هفته دولت گفت"
یکی ازاولویتهای دولت آبادانی روستاها است که امسال نیزاعتبارات خوبی هم درزمینه های مختلفی اختصاص داده شده است.
در ششمین روزاز گرامیداشت هفته دولت دربازدید فرماندارایلام، امام جمعه چوار، بخشدار وهیات همراه از طرح های عمران روستایی ودیداربا مردم دهستان بولی ضمن بررسی مسائل ومشکلات آنها گفت یکی ازاولویتهای دولت آبادانی روستاها است که امسال نیزاعتبارات خوبی هم درزمینه های مختلفی اختصاص داده شده است.
 ٠٠:٠٨ - پنج شنبه ٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم جشنواره شهید رجایی
مراسم جشنواره شهید رجایی وتجلیل ازشهدای کارمند استان با حضور مهندس سلیمانی دشتکی استاندارایلام
مراسم جشنواره شهید رجایی و تجلیل از شهدای کارمند استان با حضور مهندس سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، معاونین استانداری، بسطامی فرماندار ایلام در محل سالن اجتماعات سازمان فنی وحرفه ای با اجرای برنامه های متنوعی برگزار شد. در این مراسم سلیمانی دشتکی استاندارمحترم ایلام ضمن تبریک هفته دولت گفت: کارمندان دولت با توجه به شرایط معیشتی و اقتصادي کشوردرواقع رزمندگان این مملکت در خط مقدم عمران و توسعه هستند.
 ٢٢:٠٠ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح طرحهای عمرانی بخش سیوان در گرامیداشت هفته دولت
با حضور بسطامی فرماندار ایلام
یکی از اولویتهای دولت توسعه، آبادانی و عمران روستاها است که همراهی مردم را می طلبد. پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت بسطامی فرماندار ایلام، در بازدید از روستاهای بخش سیوان و افتتاح آسفالت معابر با مردم دیدار و مسائل ومشکلات آنها را از نزدیک بررسی کردند.
 ٠٠:٠١ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>