....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > بروکراسی اداری روند اجرای طرح های اشتغالزایی را مختل می کند


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار در نشست شورای اداری شهرستان گفت:

بروکراسی اداری روند اجرای طرح های اشتغالزایی را مختل می کند

بروکراسی اداری روند اجرای طرح های اشتغالزایی را مختل می کند
 فرماندار ایلام گفت: همه دستگاه ها برای اجرای طرح های اشتغالزایی بخصوص اشتغال روستایی از بروکراسی و مکاتبات بیهوده و زمانبر پرهیز و مشکلات موجود را به حوزه شهرستان منعکس کنند تا در کمترین زمان رفع شوند.
معروف بسطامی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ایلام با اشاره به خدمات ارزشمند حوزه شهرستان در بخش های عمرانی، خدماتی و بهداشتی اظهار کرد: طرح های خوبی در دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ زنی شد و امیدواریم با بهره برداری از این طرح ها بخشی از مشکلات موجود در شهرستان مرتفع شود.
وی در خصوص پروژه های نیمه تمام شهرستان ایلام افزود: دستگاه های اجرایی با توجه به تزریق اعتبارات به استان ها و شهرستان ها موظفند با نظارت دقیق از اعتبارات عمرانی سهم شهرستان بخوبی استفاده کرده و گزارش پیشرفت این طرح ها را به فرمانداری منعکس کنند.
بسطامی یادآور شد: سهم اعتبارات شهرستان ایلام 500 میلیارد ریال است که بین دستگاه ها توزیع شده است و باید در راستای تکمیل پروژه ها و در بخش های عمرانی مورد نظارت جدی قرار گیرد و از هدررفت آن جلوگیری شود.
وی تاکید کرد: مسئولیت پذیری مدیران و همه دستگاه ها باید در دستور کار قرار گیرد و در ارائه خدمت به مردم کوتاهی نکنند، مدیران باید با مدیریت خواسته ها و مطالبات مردم را با عملکرد خوب و مثبت خود آشنا کنند.
بسطامی با بیان اینکه در حوزه توسعه روستایی تسهیلات خوبی به استان ها و شهرستان ها ابلاغ شده، گفت: افرادیکه متقاضی دریافت این تسهیلات هستند با ثبت طرح ها و پروژه های خود در سامانه مربوطه در صورت داشتن شرایط می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
وی به مشکل کم آبی در کشور و استان ایلام اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش کم در ایلام با بحران کم آبی مواجه هستیم و دستگاه های متولی از جمله آب منطقه ای و آب و فاضلاب شهری و روستایی باید تمهیدات لازم برای این موضوع اندیشیده و راهکارهای لازم برای رفع این مشکل را منعکس و در شرایط بحران آمادگی لازم را داشته باشیم.
فرماندار ایلام گفت: با توجه به پایان سال باید همه دستگاه های خدمات رسان بخصوص شهرداری ایلام و بخش چوار در بخش عمران، خدمات شهری، پاکسازی و آماده سازی مبلمان شهری آمادگی لازم را داشته باشند و به استقبال مهمانان نوروزی بروند.
وی افزود: باید تمام ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان برای ارائه خدمت به مهمانان نوروزی شناسایی شوند و میراث فرهنگی و گردشگری نیز مناطق جذاب، دیدنی و منابع طبیعی شهرستان را شناسایی و در قالب بروشور و کتابچه در اختیار مهمانان نوروزی قرار دهد.


١٨:٣٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٩٥١    /    تعداد نمایش : ٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج