....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > حساسیت شهروندان ایلامی دررابطه با محیط زیست ارزشمند وقابل تقدیر است.


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری ایلام در بازدید از پروژه چهار خطه کردن جاده ایلام گفت

حساسیت شهروندان ایلامی دررابطه با محیط زیست ارزشمند وقابل تقدیر است.

مهندس کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، بسطامی فرماندار ایلام وجمعی از مسئولین از پروژه چهار خطه کردن جاده ایلام مهران بازدید کردند.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری ایلام در این بازدید گفت: حساسیت شهروندان ایلامی دررابطه با محیط زیست ارزشمند وقابل تقدیر است.

 احمد کرمی در جریان بازدید از قطعه اول پروژه راهسازی مسیر اربعین (مهدی آباد تا سه راهی ماربره) افزود: حفظ منابع طبیعی و رعایت موارد زیست محیطی از نکاتی است که باید در اجرای پروژه ها به آنها توجه ویژه شود.

وی، صرفه جویی در هزینه و رعایت موارد ایمنی در اجرای پروژه های عمرانی را دارای اهمیت دانست و گفت: یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین ارشد استان در اجرای پروژه ها حفظ منابع طبیعی و محیط زیست استان است.

معاون استاندار ایلام در حاشیه بازدید از تونل دوم (تدبیر و امید) کربلا نیز گفت: مجموع طول این تونل 900 متر خواهد بود، با تلاش های پیمانکار این پروژه، روزانه بیش از 6 متر از ان تونل حفاری می شود که امیدواریم تا پیش از اربعین امسال حفاری تونل به طور کامل به اتمام برسد.

کرمی، با اشاره به حفاری همزمان تونل از دو طرف، اظهار کرد: هم اکنون راه های دسترسی به تونل اصلی به اتمام رسیده و روند اجرای آن از پیشرفت مناسبی برخوردار است که امیدواریم مطابق با برنامه زمان بندی، تا پیش از اربعین امسال کار حفاری این تونل به اتمام برسد.

کرمی در حاشیه بازدید از این پروژه،  افزود: قطعه اول راهسازی چهارخطه ایلام- صالح آباد با حدود 11 کیلومتر در حال اجرا است و طبق زمان بندی های صورت گرفته، بخش زیادی از این قطعه تا پیش از اربعین امسال زیر بار ترافیک می رود.

وی در پایان خواستار همکاری تمام دستگاه های اجرایی در روند اجرای پروژه های عمرانی شد و خاطرنشان کرد: در اجرای مسیر راهساری اربعین "زمان" از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است.


١١:١٥ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٣٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج