....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به جوانان گام های مثبتی برداشته است


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار درجلسه ستاد ساماندهی امور جوانان

دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به جوانان گام های مثبتی برداشته است

معروف بسطامی روز دوشنبه ١٧ اردیبهشت درجلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که به منظور تجلیل از جوانان برتر, فرهیخته و توانمند شهرستان ایلام برگزار شد گفت: برای توجه به وضعیت جوانان مسوولان استان برنامه های مهمی در طول سال مدنظر داشته  تا این قشر را برای نقش پذیری در جامعه اماده کنند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به جوانان گام های مثبتی برداشته  از این رو مسولان استانی با بکارگیری نیروی جوان به عنوان مشاور در سازمان های مربوطه، به اهداف مهم دست خواهند یافت.

وی تاکید کرد: مدیران با نگاه مثبت و ویژه به مشاورین، به آنان به عنوان خطر و تهدید نگاه نکنند زیرا دولت با تقویت  زیرساخت های فکری  و با مشارکت نیروی جوان پیشرفت خواهد کرد.

بسطامی افزود: وجود آسیب های اجتماعی در جامعه  تا حدودی جوانان را در معرض خطر قرار داده لذا باید تلاش شود جوانان را از این خطرات دور کرده تا اساس انقلاب پایدار بماند.

وی ادامه داد: همه متوالیان امر تدوینی سالانه همراه با احساس مسولیت در راستای اجرای برنامه های شاد در طول سال در برنامه ریزی کنند زیرا جامعه شاد با ایده های قشرجوان ایجاد خواهد شد.

فرماندار ایلام اظهار داشت : نیروهای جوان سرمایه های نظام و انقلاب هستند  که اگر به درستی از این نعمت ها استفاده نشود خسارت جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه بر ایجاد اشتغالزایی در جامعه تاکید و گفت: متاسفانه کشور در شرایطی قرار دارد  که تلاش های دولت در راستای رفع بیکاری زیاد نمایان نیست ولی همچنان با توجه به قشر جوان  از انان دفاع نموده و برای پویایی این افراد تلاش مستمر خواهد داشت.

وی افزود: جوانان برای توسعه اقتصادی در دولت نقش مهمی را ایفا می کنند از این رو باید زمینه حضور آنان در  جامعه فراهم شود زیرا نظام جمهوری مرهون رشادت ها و از خودکذشتگی ها و جانفشانی شهدای جوان است.

وی در ادامه، پرداخت تسهیلات  قرض الحسنه ازدواج  به جوانان، ارائه وام کم بهره در راستای ایجاد اشتغالزایی، فراهم نمودی زمینه آموزش مهارت ها به جوانان دررشته مورد نیاز و متناسب با استان را ازدیگر برنامه های مهم مسولان دراستان عنوان نمود.در پایان این نشست از مادران شهدای جوان وجوانان برترشهرستان تجلیل به عمل آمد.


١٢:٣٠ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٣٧٠    /    تعداد نمایش : ٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج