....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > هر جامعه ای که درعرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ایلام در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان ایلام

هر جامعه ای که درعرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان ایلام برگزار شد

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان ایلام به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضاء در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ایلام سلامت مردم را از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان و ابراز داشت: با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین، مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان خوشبختانه به حداکثر رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان هستیم.

 مجید کاکی افزود: از آنجايي که اولين رکن جامعه سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در شهرستان ایلام این اقدامات مناسب بوده است.

 وی هدف از این نشست را بررسی مسائل ومشکلات بهداشتی درمانی شهرستان از جمله سبزیکاریهایی که از آب خام فاضلاب استفتده می کنند،مکانهای نگه داری وعرضه دام وطیورغیر مجاز، جمع آوری زباله های بموقه سطح شهر توسط شهرداری وافزایش تعدادباکسهای زباله سطح شهررا بیان کرد. وافزود: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.

 در ادامه نیز رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام ضمن خیر مقدم به اعضای این شورا ابراز داشت: هر جامعه ای که درعرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.

 دکتر عیو ضی با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه ای داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود.

 وی در پايان سخنان خود به بیان گزارشی از مصوبات قبلی جلسه پرداخت و همچنین ضمن تقدير از زحمات بي‌وقفه تمام کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بويژه خدمات انجام گرفته، آنرا نشانه دلسوزي حوزه سلامت در جهت خدمت صادقه به مردم دانست.

 در ادامه این جلسه اعضاء به منظور بررسی مشکلات بهداشتی موجود در سطح شهرستان و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل این مشکلات و چالش های این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند و راهکارهایی توسط اعضاء حاضر در جلسه به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت و ایجاد امنیت غذایی شهرستان ارائه شد.


١٠:٥٥ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٣٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج