....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > اعتبارات دستگاه های اجرایی در قالب اسناد خزانه توزیع می شود


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار ایلام در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان:

اعتبارات دستگاه های اجرایی در قالب اسناد خزانه توزیع می شود

اعتبارات دستگاه های اجرایی در قالب اسناد خزانه توزیع می شود

فرماندار ایلام اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و توازن شهرستان در سال جاری را 428 میلیارد و 386 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: توزیع اعتبارات میان دستگاه ها در قالب اسناد خزانه اسلامی صورت می گیرد.

معروف بسطامی روز چهارشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان ایلام اظهار کرد: این اعتبارات در 19 فصل، 22 برنامه و بالغ بر 220 پروژه عمرانی توزیع شده است.

وی افزود: اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته 10 تا 12 درصد کاهش داشته و مسئولان باید اتمام پروژه های نیمه تمام را در اولویت برنامه های خود قرار دهند

فرماندار ایلام تاکید کرد: توزیع اعتبارات در سالجاری به صورت اسناد خزانه ای بین دستگاه های اجرایی انجام می شود و با توجه به کمبود بودجه امسال باید از این اعتبارات بهره مندی لازم را در بخش های مختلف ببریم.

بسطامی با بیان اینکه تکمیل طرح های نیمه تمام سالجاری در اولویت قرار دارند، اضافه کرد: یکی از شاخص های توزیع اعتبارات شهرستان طرح های عمرانی نیمه تمامی است که بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در بحث اشتغال و سرمایه گذاری حائز اهمیت هستند.

وی با اشاره به اینکه امسال پروژه جدیدی تعریف نمی شود، افزود: یکی از مشکلات هزینه کرد بودجه، توزیع اعتبارات الزام آور است و سهم این اعتبارات بیش از 80 درصد و به پروژه هایی که خواسته و مطالبات اصلی شهرستان است، تعلق می گیرد.

فرماندار ایلام اضافه کرد: 50 درصد اعتبارات امسال برای پروژه های نیمه تمام تعریف و 50 درصد باقیمانده به سال آینده موکول می شود.

 


١٤:٣٤ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٧٢    /    تعداد نمایش : ٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج