....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اوقات شرعی
اخبار > استاندار ایلام در نشست شورای اداری استان و شهرستان ویژه برنامه شهرستان گرامیداشت هفته دولت


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار ایلام درنشست شورای اداری استان و شهرستان ایلام ویژه گرامیداشت هفته دولت

استاندار ایلام در نشست شورای اداری استان و شهرستان ویژه برنامه شهرستان گرامیداشت هفته دولت

استاندار ایلام درنشست شورای اداری استان و شهرستان ویژه برنامه شهرستان گرامیداشت هفته دولت

 دولت تدبیر و امید درسیاست خارجی موفق عمل کرده است.

استاندارایلام

حاصل سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را امروز درمنزوی شدن آمریکا درمجامع بین‌المللی می بینیم.

سلیمانی دشتکی درجمع شورای اداری استان وشهرستان ایلام باحضورمعاون رئیس جمهورافزود: شرایط امروزما سخت ترازدوران اول انقلاب وهشت سال دفاع مقدس نیست با اینکه امکانات و تجهیزات امروز کشوربا ابتدای انقلاب قابل مقایسه نیست.

وی با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب اسلامی دربخش های مختلف برای مردم بیان شود، اظهار کرد: باید توجه داشت که تمام کارهای مملکت دست رئیس جمهور نیست که تمام مسائل را از اوطلب کنیم.

سلیمانی دشتکی ادامه داد: تریبون داران باید در نظر داشته باشند که تضعیف دولت، تنها به دولت ختم نمی شود ونمونه آن را دردیماه سال گذشته به خوبی شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: مردم نظام را دوست دارند وبه این نظام واین دولت رای داده اندلذا نباید با بیان مواضع خلاف وحدت مردم را ناامید کنیم.

استاندارایلام با اشاره به دستاوردهای سیاست خارجی دولت تدبیروامید گفت: برخلاف سنوات گذشته، امروزبسیاری ازدولت ها، آمریکا ومواضع اودر قبال ایران راهمراهی نمی کنند.

وی اضافه کرد: حاصل سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را امروز در منزوی شدن آمریکا درمجامع بین‌المللی می بینیم.

وی سپس با اشاره به اقدامات دولت تدبیروامید دراستان ایلام گفت: دولت تدبیروامید اقدامات بسیارخوبی درزمینه کشاورزی، نفت، گازوپتروشیمی استان ایلام انجام داده است که نمونه آن را می توان درکمک هزار و 100 میلیون دلاری دولت به پروژه های صنعتی دهلران به خوبی مشاهده کرد.

سلیمانی دشتکی خاطرنشان کرد: با اینکه استان ایلام ازنظروسعت ومساحت و جمعیت جزواستان های آخر کشوراست اما دولت توجه بسیارخوبی به توسعه ورفع محرمیت از این استان داشته است به گونه ای که این میزان ازسرمایه گذاری درکشورکم نظیر است.

استاندار ایلام با اشاره به هزینه های صورت گرفته درراستای آبی کردن دشت های عباس وفکه در دهلران گفت: با اینکه این دشت ها لبریزاز مین وممنوعه بود امروزبا هزینه 1800 میلیاردی نظام جمهوری اسلامی این مناطق ممنوعه به مزارع کشاورزی آبی تبدیل شده اند.

وی، ضریب نفوذ گاردراستان را بی نظیر دانست وگفت: در حوزه راهسازی اقدامات بسیارارزشمندی انجام گرفته ویا درحال اجرااست و درکنار این ظرفیت ها استفاده ی مناسبی ازمرزهای استان با کشور عراق داشته ایم.

سلیمانی دشتکی درپایان خاطرنشان کرد: اگرچه به واسطه جنگ و دفاع مقدس ایلام هشت سال از توسعه عقب افتاده بود اما با تلاش های صورت گرفته و توجهانت دولت تدبیروامید ایلام اکنون درحال توسعه و جبران است که برای به نتیجه رسیدن این تلاش ها باید وحدت وهمدلی را درتمام تریبون ها دردستور کارقراردهیم.

 

 


١٨:٣١ - دوشنبه ٥ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٢٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج