....به وب سايت فرمانداري شهرستان ايلام خوش آمديد....
چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧

 

 

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آخرین اخبار
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری ایلام
ایجاد امید و آموزش مهارت‌های زندگی، مهم‌ترین اولویت‌های حوزه جوانان
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری ایلام ایجاد امید و آموزش مهارت‌های زندگی، مهم‌ترین اولویت‌های حوزه جوانان مجید کاکی در نشست ساماندهی امور جوانان گفت: ایجاد امید و آموزش مهارت‌های زندگی از مهم‌ترین اولویت‌ها و وظایف مدیران در حوزه جوانان است. وی اظهارکرد: ایجادامید دربین جوانان موجب موفقیت جامعه درآینده می‌شود.
 ١٢:١٤ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کاکی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نشست هماهنگی گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و هفته دولت گفت:
ماوظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسلهای آینده انتقال دهیم،
کاکی در این جلسه با بیان اینکه ماوظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسلهای آینده انتقال دهیم، گفت: امروز اگر میبینیم که پرچم پر افتخار ایران اسلامی در جهان اسلام به اهتزاز در آمده است، بی شک به خاطر مجاهدت و ایثار تک تک شهدا، جانبازان،آزادگان و درکل ایثارگران بوده است.
 ١١:٤٤ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هیات رئیسه اتاق اصناف با حضور فرماندارایلام
تقدیر اصناف ایلام از بسطامی فرماندار وشهردار ایلام در محل اتاق اصناف برای ایجاد خدمات، تسریع در تغییر سیمای شهر با اولویت پیاده راه سازی خیابان طالقانی و ایجاد نشاط و شادابی برای شهروندان ایلامی.
نشست هیات رئیسه اتاق اصناف با حضور فرماندارایلام ابتدای این نشست فرماندار باتاکید بر تحقق تولید، اشتغال وحمایت از کالای ایرانی بعنوان شعارسال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده گفت: همه بخصوص اصناف بازاریان برای تحقق آن تلاش کنند. وی دربخش دیگری ازسخنان خودبا اشاره به دسیسه های جدید استکبار بیان کرد با توجه به ناتوانی دشمن در رویارویی وجنگ نظامی علیه ایران جنگ اقتصادی راه انداخته که شاید از این طریق به جمهوری اسلامی ضربه وارد کند لذا باید با هوشیاری، استفاده از توان متخصصان در راستای تولیدات داخلی و ظرفیت های کشور به خود باوری، خودکفایی وخوداتکایی بیشتر برسیم و از این چالش که بوجود آمده آن را به فرصت تبدیل کنیم.
 ٠٧:٥٧ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار ایلام در پیامی
روز خبر نگار را بر همه فعالان این عرصه را تبریک گفت
فرماندار ایلام روز خبر نگار را بر همه فعالان این عرصه را تبریک گفت. ایشان در پیامی خبرنگاران را طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم و مسئولین عنوان کرد. در پیام فرماندار شهرستان ایلام آمده است: هفدهم مرداد که به یاد شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی "روز خبرنگار" نامیده شده، ودیگر شهدایی که در این عرصه جانفشانی کردند و دست‌اندرکاران حوزه رسانه و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران عزیز، فضای رسانه ای ایران اسلامی، فضایی در خور و شایسته باشد.
 ٠٧:٥٠ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار ایلام در نشست شورای اشتغال وسرمایه گذاری
یکی از اولویت های دولت و نظام فراهم نمودن اشتغال در سطح کشور بخصوص استان های محروم است که این امر مهم در ایلام با ارائه تسهیلات روستایی روند خوبی را در پیش گرفته است.
فرماندار ایلام: اشتغالزایی مهمترین دغدغه مسوولان است معروف بسطامی روز دوشنبه۱۵ مرداد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ایلام گفت: یکی از اولویت های دولت و نظام فراهم نمودن اشتغال در سطح کشور بخصوص استان های محروم است که این امر مهم در استان ایلام با ارائه تسهیلات روستایی روند خوبی را در پیش گرفته است.
 ٠٧:٤٤ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیران جذب تسهیلات اشتغال روستایی را با جدیت پیگیری کنند
انتظار مردم از شورا و شھرداری ایجاد یک شھربا نشاط و فضاھای امن ومطمئنه است.
مدیران باید بصورت جدی پی گیر مطالبات قانونی وبحق کارگران باشند
خشونت های اجتماعی ریشه دربد اخلاقی ها وبد خلقی ها و نیز فقر فرهنگی و اقتصادی جامعه دارد و مسوولان باید علاوه بر ارائه راهکارهای مناسب و کارشناسی شده برای کاهش این آسیب اجتماعی، خود الگوی اخلاقی جامعه باشند.
معروف بسطامی روز یکشنبه در نشست ساماندهی امور متکدیان شهرستان ایلام افزود: یکی از برنامه ها و وظایف این طرح شناسایی و ساماندهی متکدیان شهر ایلام است که بزودی در طول روز انجام خواهد شد.
شهداء

شهید عبدالصاحب حمد حیدری

فرماندار شهید ایلام

شهید حسین هزاوه

بخشدار شهید چوار

پيوند ها
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4316
 بازدید امروز : 112
 کل بازدید : 687287
 بازدیدکنندگان آنلاين : 14
 زمان بازدید : 0/2500